عظمت و اقتدار سپاه پاسداران در کلام عالمان اهل سنت

  • 20 فروردين, 1398 - 13:10
سپاه پاسداران امروز خار چشم استکبار جهانی است و این دشمنی‌ها و عداوت‌ها به‌خاطر تاثیرگذاری این نیروی مخلص انقلابی است. قرار دادن سپاه پاسداران در لیست تروریست‌ها توسط نظام سلطه، هیچ تاثیری در کم کردن محبوبیت آنها در دل ملت ایران نخواهد داشت و نشانگر صلابت و صداقت این نهاد مقتدر انقلابی است.

در مورد اقدام اخیر کاخ سفید و قرار دادن نیروهای مخلص و انقلابی سپاه پاسداران در لیست تروریستی آمریکا، علمای اهل سنت در واکنشی بجا و سریع، علاوه بر محکوم کردن آمریکا، به معرفی عظمت واقتدار سپاه پاسداران پرداختند.
1- «ماموستا محمدامین راستی» امام جمعه موقت اهل سنت سنندج در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس عنوان کرد: اقدامات آمریکا، یک اقدام غیرانسانی و ضد بشری است؛ چرا که در طول تاریخ، مسبب اصلی وجود گروهک‌های القاعده، داعش و گروهک‌‌های تکفیری، آمریکاست و می‌توان گفت خود آن‌ها تروریست هستند.
وی اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یک نهاد برآمده از متن مردم و دارای پایگاه اجتماعی گسترده در کشور است و این نهاد، همواره مورد حمایت مردم ایران بوده و خواهد بود.
2- «ماموستا ملاهاشم نوری»، امام جمعه اهل سنت قروه، در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس گفت: سپاه یک حزب نیست، بلکه یک نهاد مردمی و از بطن مردم است که به عنوان نیروی نظامی کشور شناخته می‌شود و مردم ایران به آن تکیه دارند. به گفته این مسئول، این اقدام آمریکا، هیچ تأثیری در حرکت انقلابی سپاه پاسداران نخواهد داشت و اقتدار و توانمندی سپاه را بیش از گذشته نشان می‌دهد.
3- «ماموستا عبدالسلام محمدی» از علمای اهل سنت کردستان گفت: سپاه پاسداران، در زمره نیروهای مخلص انقلاب اسلامی است و از ملت و انقلاب برخاسته و منشأ تحولات اخیر منطقه‌ای است. شکست داعش و سیاست‌های خصمانه آمریکا در منطقه و تاثیرگذاری سپاه در دفع گروه‌های تروریستی و تکفیری، و هم‌چنین قدرت محور مقاومت اسلامی، باعث تنفر آمریکا و کاخ سفید از سپاه پاسداران است.
سپاه پاسداران به عنوان یک نیروی قدرتمند و مقتدر منطقه، با مشخصه‌های اخلاص، خدمت و پیروی ولایت، با اقتدار کامل، در کنار سایر نیروهای نظامی کشور، نقش ارزنده‌ای در دفع فتنه‌ها و تقابل با توطئه‌های دشمن در تمام عرصه‌ها دارد. ماموستا محمدی تصریح کرد: خدمات ارزنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، از ابتدای انقلاب تاکنون بسیار قابل تقدیر و این نهاد انقلابی در دل ملت ایران جای دارد و پشتیبان نظام اسلامی است.

پی‌نوشت:

سایت خبرگزاری دفاع مقدس، کدخبر: 340802،  «واکنش علمای اهل سنت کردستان به تروریست خواندن سپاه توسط ترامپ»

بازنشر

إضافة تعليق جديد

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Fill in the blank.