آمریکا شکست خورده‌ی دروغگو

  • 3 تير, 1398 - 22:26
سرنگونی پهباد آمریکایی در چند روز گذشته شکست دیگری را توسط دلیرمردان سپاه پاسداران بر آمریکا تحمیل کرد و ادعای دروغین ایشان در عدم تجاوز به آبهای سرزمینی ایران را نقش بر آب کرد.

معمولاً استکبار جهانی در پیش چشم کشورهای تحت حکومت خود و هم‌چنین اغلب کشورهای دیگر، دارای ابهتی هستند که کمتر کسی به خود اجازه می‌دهد رفتار ظالمانه و یا خلاف عرف و منطق ایشان را یادآور شود و معمولاً آن‌چه از ایشان در محافل خبری گفت و شنود می‌شود، توان و قدرت نظامی و سیاسی و یا اقتصادی است. اما کشورهایی که توانسته باشند خود را از زیر یوغ استعمار کشورهای صاحب سلطه نجات داده باشند، به راحتی و بدون دغدغه، اشتباهات و ناعهدی‌های این‌گونه کشورهای زورگو را گوشزد می‌کنند و نقاب از چهره ظالمانه و مستکبرانه ایشان بر می‌دارند.
ایران اسلامی در ابتدای پیروزی انقلاب خود، با تسخیر لانه جاسوسی، پای این کشور استعمارگر را از کشور خود قطع کرد و در مقاطع مختلف بد عهدی‌ها و اقدامات جائرانه و ظالمانه آن را برای جهانیان افشا کرد و بارها توسط ریاست جمهوری‌های وقت خود در کنفرانس سالانه که در خود کشور آمریکا برگزار می‌شود، با صراحت و رشادت هر چه تمام‌تر بر علیه استکبار و استعمارگران و حقوق مظلوم مردم کشورها، از جمله ایران سخنرانی می‌کنند.
رهبر ایران اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای نیز مانند امام راحل عظیم‌الشان همواره با اقتدار کامل در مقابل یاوه گویی‌های آمریکا ایستاده است.
سرنگونی پهباد آمریکایی در چند روز گذشته، شکست دیگری را توسط دلیرمردان سپاه پاسداران بر آمریکا تحمیل کرد و ادعای دروغین ایشان در عدم تجاوز به آب‌های سرزمینی ایران را نقش بر آب کرد.[1]

پی‌نوشت:

[1]. عصر ایران، «سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط سپاه»، کد خبر ۶۷۴۲۴۵، تاریخ نشر: 30 خرداد 1398.

تولیدی

إضافة تعليق جديد

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Fill in the blank.