فیلم جنایتی هولناک در جاده های بین المللی عراق +۱۸

  • ۱۳۹۲/۶/۴ - ۱۸:۵۸

به تازگی تروریستهای وابسته به گروه "دولت اسلامی عراق و شام" از قتل ۳ راننده کامیون در اتوبان شهر "الرمادی" که تا امتداد مرزهای سوریه کشیده شده، فیلم برداری و آن را در اینترنت منتشر کردند.
در این جنایت هولناک، تروریستها ۳ راننده کامیون سوری را فقط به دلیل علوی بودن به قتل می رسانند.

پس از پیاده کردن این ۳ راننده کامیون، یکی از تروریستها از آنها می پرسد که آیا شیعه هستند یا سنی؛ آنها که متوجه موضوع شده اند از ترس جان خود می گویند سنی هستند ولی هنگامی که با سماجت تروریست عضو القاعده و سئوالهای دینی او مواجه می شوند می گویند که کاری به این مسائل نداشته و فقط در تلاش هستند تا لقمه نانی برای خانواده خود ببرند.

این عضو القاعده سپس از آنها می پرسد که نماز صبح چند رکعت است؛ در پاسخ این ۳ راننده که به نظر می آید می خواهند به این تروریست عضو القاعده بفهمانند که اهمیتی به اختلافات مذهبی مورد نظر تکفیری ها نمی دهند، جوابهای پراکنده و نادرستی می دهند.

این تروریست به دوستان خود می گوید که اینها "نصیری" (علوی) هستند. سپس آنها را به شانه خاکی جاده کشانده و از پشت آنها را به رگبار می بندد.

درحالیکه هیچ دلیلی نمی تواند این جنایت هولناک تروریست های عضو القاعده را توجیه کند؛ یکی از آنها فریاد می زند که اینها کافر هستند و باید کشته شوند. این تروریستها در ادامه با قرائت آیاتی از قرآن تلاش می کنند تا این اقدام تروریستی خود را توجیه کنند.

یکی از تروریستها پس از قتل این سه راننده می گوید: نوری مالکی (نخست وزیر عراق) و هوادارانش و کسانی که مدعی هستند  جاده های بین المللی بغداد، دمشق و امان را امن کرده اند، ببینند .. این هم امنیت.

در اینجا مشخص می شود که هدف اصلی این تروریستها که از سوی برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس از نظر فکری و مادی تغذیه می شوند،  ناامن جلوه دادن جاده های عراق است.

کشتار مردم بی گناه عراق در حملات تروریستی به مسأله ای روزمره تبدیل شده است؛ و تروریستهای تکفیری برای فتنه انگیزی و ایجاد درگیری های مذهبی نه تنها شیعیان بلکه حتی اهل سنت را نیز در حملات تروریستی می کشند، و مساجد و مدارس و بازارها و خانه های اقشار مختلف مردم عراق را هدف قرار می دهند.

مشاهده این جنایت از لینک زیر

http://v.alalam.ir/news/2013/08/26/alalam_635131149222236670_25f_4x3.flv

منبع :

پایگاه خبری العالم

دیدگاه‌ها

خیانتی که در کشورهای اسلامی حال حاضر به اسلام شد در هیچ دوره ای نشد!!! حتی در همین ایران به اصطلاح اسلامی خودمان...اسلام ملعبه ای برای حکومت و شهوترانی و ثروت اندوزی شده است.وهمه فقط خوب حرف میزنند!!!

می شه بفرمایید دلتون از کجا پره ، منظورتون از خیانتی که تو ایران شده چیه ؟ فرمودید ایران به اصطلاح اسلامی مگه شما کشور دیگه ای ، اسلامی تر از ایران سراغ دارید ؟ به هر حال کسی اینجا ادعای مدینه فاضله رو نکرده و نباید مشکلات موجود رو به پای اسلام گذاشت ، مگه تاریخو نخوندین که حتی در زمان خود حکومت امیر المومنین علیه السلام نیز با آن همه عدالتی که حضرت داشتن ، اما در عین حال همه مردم پایبند دین نبودن ، لذا دزدی بود ، گناه بود ، انحرافاتی در والیان و برخی حکام بود و . . . که البته امیر المومنین با اختیارات تام و تمامی که از جهت امامت در حکومت خویش داشتند ، و با عدالت بینظیرشان در حد توان با این کجی ها برخورد می کردند ، اما مهم این است که نباید انحرافات موجود را به پای اسلام گذاشت .

خیانتی که در کشورهای اسلامی حال حاضر به اسلام شد در هیچ دوره ای نشد!!! حتی در همین ایران به اصطلاح اسلامی خودمان...اسلام ملعبه ای برای حکومت و شهوترانی و ثروت اندوزی شده است.وهمه فقط خوب حرف میزنند!!!

مرگ بر وهابیت

مرگ بر وهابیت

لعنت به وهابيون

چى بگم والا افتادىم به جون هم

افزودن نظر جدید

CAPTCHA
لطفا به این سوال امنیتی پاسخ دهید.
Fill in the blank.‎